IMPRO Teknolojileri

IMPRO ACCESS KONTROL TEKNOLOJİLERİ

İmpro Teknolojilerinin ana ofisi ve fabrikası, Güney Afrika’nın eşsiz bölgesi Kwa-Zulu’ya bağlı olan Durban şehrinde bulunmaktadır.
Access kontrol ürünlerinde ve teknolojilerinde, hızlıca liderler arasında yer bulan Impro, uluslararası standartların ötesine geçmiştir. Teknoloji üreten bir firma olmamıza rağmen, müşteriye iyi hizmet ve kaliteli ürün sunma felsefemizden asla ödün vermiyoruz. 1987’de Güney Afrika pazarına giriş yapan Impro, 1991 yılında uluslararası pazara açılmıştır ve bugün itibariyle dünya üzerinde Avrupa,Japonya, Orta Doğu ve ABD dahil olmak üzere 60’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.
1987 yılının Mat ayında, firmanın kurucu üyeleri elektronik ölçüm sahasında işe giriştiğinde, ana odak noktamız Resim İşleme’ydi. Böylelikle Impro markası doğdu. Impro’nun kurulum aşamasında gelişimcilerimiz access kontrol alanında RFID teknolojisinin önemini fark ettiler.
RFID teknolojileriyle ilgilenmeye başlayan ilk firmalardan birisi olan Impro, hızlıca kendi standartlarını geliştirdi ve sonuç olarak, kendi sınıfında lider olan Linkscan sistemleri ortaya çıktı.